Biography Claudia Schiffer*

15. září 2012 v 15:50 | SuperKristý |  Schiffer Claudia
Claudia Schiffer se narodila 25. 8.1970 je supermodelka z počátku devadesátých let. Získala svoji popularitu a celosvětové uznání mezi muži a ženami.
Claudia vyrůstala v Dusseldorfu (Německo), máma byla žena v domácnosti a otec právník. Jako dítě, když vyrůstala ani netušila, že se stane modelkou. Nejprve myslela, že se stane právničkou v otcově úspěšné právnické firmě.
Usilovala se stát úspěšnou právničkou, ale osud tomu chtěl jinak, když šla s přáteli na party. A právě tam si jí modelingový agent Michel Levaton všimnul, okamžitě ji nabídnul práci v modelingu (říjen 1987).
Claudia nemeškala a ihned nabídku přijala a odletěla do Paříže na první focení. V ten den se narodila velká nová hvězda. Její první fotky se objevily v populárním magazínu Elle. Následovně získala neuvěřitelné ocenění od evropských magazínů (rok 1989). Zájem projevily i americké magazíny a zanedlouho se v 5 amerických a 7 evropských objevila.

Claudininy blonďaté vlasy a pronikavé modré oči ji činily neodolatelnou, díky čemuž se objevila ve více v pěti stech magazínech a její každoroční kalendář je jeden z nejprodávanějších na světě. Představila se v mnoha televizních představení za celou její úspěšnou kariéru jako jsou: Larry King Live, The Tonight Show, The Late Show s Davidem Lettermanem a Late Night s Conanem O'Brienem.
Kromě její televizních vystoupení se objevila také v několika rolích pro film zahrnujíce také nedávný Black & White (2000). Claudia ještě natáčela na video sérii cvičení a také začala podnikat, byla původním zakladatele módního baru "Fashion Cafe" spolu se supermodelkami Elle MacPherson , Christy Turlington , a Naomi Campbell .
Mezi její hobby patří jízda na koni, malování, hraní tenisu, čtení a tanec. Mimo jiné ovládá plynně tři jazyky němčinu, francouzštinu a angličtinu.
Claudia zůstává jednou z pěti nejvýznamějších supermodelek, podepsala čtyřletý kontrakt s kosmetickou firmou Revlon na 6 miliónů dolarů. Nesmí však fotit žádné erotické fotografie.
Dne 25. května 2002 se Claudia provdala za filmového producenta Matthewa Vaughna, se kterým má dvě děti. Syn Caspar Matthew se narodil 30. ledna 2003 a dcera Clementine de Vere Drummond 11. listopadu 2004. Rodina žije v Londýně. V lednu 2010 Claudia prozradila, že čekají třetí dítě.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama