Biography Chanel

5. září 2012 v 12:21 | SuperKristý |  Iman Chanel
Chanel Iman Robinson se narodila 1.12.1990 je americká modelka, známá profesionálně jako Chanel Iman. Je známá díky spolupráci s Victoria Secret.

Chanel se narodila v Atlantě v Georgii 1. prosince 1990. Vyrůstala v Los Angeles v Kalifornii. Spolu s její matkou vlastní "Red Bag Boutique" v Los Angeles. Její matka je napůl korejského a afroamerického původu, a její otec je afroameričan.
Začala jako modelka ve 13ti letech v agentuře FORD MODELS v Los Angelesv Kalifornii. Odletěla do New Yorku v roce 2006 a získala třetí místo v Supermodel Fords - světová soutěž. Krátce poté podepsala smlouvu s agenturou.
V únoru a v červenci roku 2007, se Chanel objevila na obálce Teen Vogue, s Karlie Kloss a Ali Michael, fotografoval je Patrick Demarchelier, poté v listopadu 2009 se objevila na obálce, tentokrát s Jourdan Dunn. Chanel se také objevila v italském Elle, ID, Dubaj a ukrajinskéý Harperrs bazaar, americký Vogue....
Objevila se na přehlídkových molech nejznámějších návrhářů např. Versace, Yves Saint Laurent,, Stella McCartney.... Také se objevila v reklamních kampaních pro high-end značky, jako jsou, Bottega Veneta, GAP, Ralph Lauren, Express a DKNY.
Od roku 2009 se objevuje na přehlídkách pro Victoria Secret. V roce 201, se stala Victoria Secret Angel a byla použita v několika kampaních této spúolečnosti. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama