Září 2012

Design Rosie

30. září 2012 v 16:39 | SuperKristý |  Outfits
Ahojte tento design je tu jen pro zatím... nejdéle dnes nebo zítra udělám nový, až mi fotografka pošle zbylé fotografie z pátečního focení :)


By Eva Gii

30. září 2012 v 12:06 | SuperKristý |  My Gallery
Můj čtvrtý phototest zatím jen tyto fotografie, ale dodám ještě :)
By Eva Gii, Styling: Michael Kovacik

DFW: Alexandre Herchcovitch Prague

29. září 2012 v 19:53 | SuperKristý |  Outfits
Na odkazu je video z backstage z Dreft Fahion Week, který se konal minulé pondělí. Mimochodem tuto přehlídku jsem šla a v tomto videu jsem ve 40 sekundě a ještě v 1:20. :-D Tak se můžete mrknout jak nám tato akce probíhala celý den.

tady je foto print scr. z tohoto videa bílá šipka ukazuje na mě ;)


A ještě tady je viděť jak jdu zezadu na těch podpadcích co měli přes 15 cm :)


Včerejší focení

29. září 2012 v 10:12 | SuperKristý |  My Shits
Ahojte lidi..omlouvám se především sbéčkům, že jsem tu teď dva dny nebyla a neobíhala apod. Měla jsem moc práce. Včera jsem měla focení v Praze na Staroměstské. Fotila mě mladá fotografka říká si Eva Gii, také je to modelka, ale poslední dobou jí to táhne k fotografování. Fotila jsem dva outfity vše bylo z obchodu Diesel. Stylistu mi dělal Michael Kovacik (dělá stylistu miss Vignerový). Focení bylo skvělé, team také na fotky se těším..Až budou tak je sem hned mrsknu nejdéle v úterý budou :)


Krčma Písek foto+zážitky

26. září 2012 v 9:51 | SuperKristý |  My Shits
Tak byli jsme v té Krčmě já, Radka, Petr a můj přítel Martin toho 21.září, přijeli jsme do Písku a nemohli jsme to asi hodinu najít. Jsme se během cesty ptali asi šesti různých lidí :D a bloudili v Písku :), když jsme to konečně našli, vešli jsme do dveří, kde byla tma já jen čekala, že tam na nás někdo vybafne, tak jsem se držela mého přítele, kdyby náhodou! :D prošli jsme tu tmavou místnost do druhé kde byla pec, bar a posezení asi pro nekuřáky a také tam byla tma jen svíčky hořeli! Přišla jsem k baru :D a říkám: ,,Dobrý den já tu mám rezervaci na..." pani mi skočila do řeči: ,,Čí seš ty vochechule? " začali jsme se všichni čtyři smát, tak jsem jí řekla jméno a ona nás šla posadit do další místnosti, kde seděla většina lidí(skoro celé zaplněné viz. 2. fotografie). Měli jsme stůl z kamene a seděli na dřevěných židlích. Bylo to tam opravdu jak za té doby, svítili tam jen svíčky, takže když jsme obědnávali jídlo, tak jsem si svítila mobilem. Objednali jsme si každý pivo kromě Peti, kterej řídil (ten si dal nealko Birell). Přinesla nám pití a když podávali Petrovi ten Birell tak řekla: ,, Tak tady je to kozí chcaní" :DD my jsme se začali pochopitelně smát..jinak k jídlu jsme si dali talíř sýrů, žebírka viz.5 foto a grilovaný špíz, kde byli jen žampióny a slanina, grilované jablko, grilovaná zelená paprika, kukuřice a nějaká česneková omáčka! Z celovečerního programu se mi nejvíce líbilo, to jak zavřeli jednu holčinu do té klece a jako že z ní vytáhno ďábla, ale neskutečně tam hlásili :DD a potom se mi líbila ohňová show na konci... Potom jsme jeli zpět do Českých Budějovic domů, tam jsme přijeli kolem 10 hodiny večer a rozhodli jsme se že ještě půjdem do baru/hospody tam k nám na sídliště(bydlíme od sebe kousek) a s Ráďou jsme se opili a okolo jedné večer jsme šli domů. Večer byl skvělej užila jsem si to :)!

Tak tady je pár těch slíbených fotek z té písecké krčmy :D


Project X pecka song!

25. září 2012 v 21:23 | SuperKristý |  My Shits
Párty song ajk dělanej!!! A co vy viděli jste šílenej Project X???:D

My modeling agency

25. září 2012 v 20:45 | SuperKristý |  My Shits
Tak lidi... Toto je logo mojí modelingové agentury. Moje agentura má design udělaný do komixu.. mrkněte se sami : www.supermodamanagement.com
Jsem s nimi docela spokojená :). V této agentuře byla např. Linda Vojtová!
Zakladateli jsou Peter Svahla, Tadashi Campos-Makabe(dříve Elite models) a Natalia Mayerova.


UKONČENÉ GISELE x ALESSANDRA

25. září 2012 v 20:06 | SuperKristý |  model of the week
Ahoj je tu nová týdení anketa - Model of the week (modelka týdne)
Budu moc ráda, když budete hlasovat pravidelně každý týden.. Byla by to pecka!!

První hlasování o modelku týdne 1.10.-.7.10.2012.:
Piště do komentů jméno své favoritky :)

Gisele Bündchen
nebo Alessandra Ambrosio

New Design Ginta Lapina

25. září 2012 v 19:44 | SuperKristý
Tak drazí ... Design je na světě, tak snad se Vám líbí.. já jsem celkem spokojená... Tentokrát je se slíbenou Gintou Lapinou (na žebříčku models.com je v první 20) chtěla bych slyšet vaše názory :)Už mě nebaví design

25. září 2012 v 15:05 | SuperKristý |  My Shits
Ahojte lidi... je na čase změnit design! Plánuji to buď na dnešek, nebo na zítra :) Bude s Gintou Lapinou =)
Už to mám vymšlený, tak nějak, ale doufám, že se mi povede a bude se Vám líbit :);) určitě budu ráda když mi napíšete Váš názor až bude hotový ;))


Na obr. Ginta Lapina