Lana Del Ray for H&M

21. srpna 2012 v 20:11 | SuperKristý |  Outfits
H&M se nikdy nebránilo použít slavné zpěvačky jako hvězdy svých kampaní. V minulosti to byla třeba Madonna, nebo Kylie Minogue. Teď převzala žezlo úžasná Lana Del Rey, která si svým hlasem letos podmanila celý svět.

V současné době se na stránkách módních časopisů objevuje podzimní kampaň H&M s úžasnou Daphne Groeneveld, kterou nafotil Alasdair McLellan. Tu však už brzy doplní kampaň s Lanou Del Rey, kterou pro tyto účely nafotilo duo fotografů Inez van Lamsweerde a Vinoodh Matadin. Při této příležitosti zároveň vznikne i zcela nová cover verze písně Blue Belvet, která bude mít i svůj videoklip natočený Johanem Renckem. Kousky videoklipu budou pak součástí televizní kampaně na H&M, přičemž od 19. září si ho budete moci pustit i na hm.com.
Touto kampaní to však nekončí, protože s Lanou Del Rey budeme všichni trávit i zimu. V této další kampani se ocitne v hledáčku dalšího slavného fotografa, kterým není nikdo jiný než Solve Sundsbo. "Jsme rádi, že se Lana Del Rey, nová hvězda a stylová ikona, stala tváří naší kampaně. Lana je naprosto jedinečná a my jsme chtěli vytvořit tiskovou kampaň a film, které budou stejně zvláštní. Vše se nese ve velmi Los Angeles noir náladě, ve kterém je celá naše podzimní kolekce a který je vlastní i Laně." prozradil kreativní ředitel H&M, Donald Schneider

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama