Design - Rosie

24. srpna 2012 v 9:55 | SuperKristý |  Outfits
KRÁTKÝ ROZHOVOR S ROSIE O CVIČENÍ

Rosei se svěřila: "Když jsem začínala s modelingem, měla jsem určitě silnější postavu. Vlastně docela ženskou. Měla jsem dětskou tvář a dětský tuk. Ale tak, byla jsem přece dítě! Bylo mi řečeno, že bych měla zhubnout, ale jsem celkem tvrdohlavá, takže jsem to neudělala."

Teď je všechno jinak, Rosie má titul nejpřitažlivější ženy světa. Kráska nepopírá, že kdysi pochybovala o svém těle: "Nepamatuji, že bych někdy opravdu bojovala se svým tělem, ale pamatuji si, že mi řekli, abych zhubla a já s tou radou bojovala. Ranilo mě to. Zejména proto, že dětský tuk se rozplynul, až když jsem byla starší."

Být ve formě a mít pevné tělo je pro britskou krásku důležité, do cvičení se zamilovala. Nechala se slyšet, že aby zvládla práci modelky, musí být silná a zdravá.
"Necvičím jen proto, abych byla štíhlá, ale také abych byla v kondici. Cestování po celém světě opravdu unavuje a neustálé střídání časových pásem je také náročné. Je důležité, aby vaše tělo bylo silné a pevné a vzdorovalo takovému náporu."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama