Biography Fernanda

11. srpna 2012 v 15:04 | SuperKristý |  Candido Maria Fernanda

Modelka v Paříži a New Yorku, herečka v Portugalsku. Maria Fernanda Cândido se narodila pro slávu, aby se stala nejpřitažlivější ženou v zemi. Světlo světa spatřila v Londrině, vyrůstala v Coritibě a ve dvanácti letech se přestěhovala do Sao Paula. Její kariéra modelky začala - jak to tak bývá - náhodou. V jejích čtrnácti letech si jí všiml soused a zároveň módní producent. Na stránky módních časopisů a do reklam na světoznámé značky byl už jen krůček.

V patnácti letech se stěhuje do Paříže, kde během prázdnin dostává práci modelky. V osmnácti letech tráví šest měsíců v New Yorku a předtím, než se vrátí do Brazílie, udělá si ještě jednu zastávku na celou módní sezónu v Paříži. Na televizní obrazovce se poprvé objevuje na hudební stanici MTV jako moderátorka pořadu "Bikini Island". Začíná se věnovat studiu literatury, herectví a zpěvu. Záhy dostává angažmá ve hře "Ancieta, Nossa História" a s celým souborem v roce 1997 odjíždí do Portugalska. Týž rok se objeví v telenovele "A Indomada". Pak přichází menší role v telenovele "Pérola Negra" a opět větší angažmá v telenovele "Serras Azuis".

Její hvězda nezadržitelně stoupá a ona dostává roli v krátkém filmu "Amor Incondicional" režiséra Del Rangera. Ale ne vše je dílem náhody v jejím životě. Z vlastní iniciativy natočila třicet videí o své práci v módní branži, hraní v divadle a filmu. Režisér Jayme Monjardim si jí nakonec vybral do své nové telenovely "Terra Nostra", kde hraje italskou imigrantku Paolu. V současné době žije kvůli práci v Rio de Janeiru. Sama přiznává, že ze všeho nejvíce se jí stýská po rodičích, bratrovi a sestře, kteří žijí v Sao Paulu. Ve volných chvílích ráda tancuje, chodí do kina. Přes všechnu slávu tato vystudovaná terapeutka nepřestává snít o tom, že se vrátí ke své původní profesi a bude třeba hrát s handicapovanými dětmi.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama