Biography Agyness*

12. srpna 2012 v 14:01 | SuperKristý |  Deyn Agyness
Agyness Deyn se narodila dne 16. února 1983 v Manchesteru (Velká Británie) jako Laura Hollins - druhá ze tří dětí Lorraine Hollins, zdravotní sestry.

V roce 1999, kdy jí bylo teprve 16 let, vyhrála soutěž "Tvář roku ´99". Opustila domov a odstěhovala se do Londýna, kde pracovala jako barmanka. Po několika měsících ji objevila modelingová agentura Models 1.

Vloni byla Agyness zařazena americkým časopisem Vogue mezi nejnadanější modelky. Od té doby se jí nabídky jen hrnou a bývá nazývána druhou Kate Moss. Ve Velké Británii se stala loňskou Modelkou roku. Je uznávána mnoha módními návrháři a fotografy pro svůj jedinečný a přirozený styl - působí nenuceně a osvěžujícím dojmem podobně jako další britské módní ikony - Kate Moss či herečka Sienna Miller.

Zajímavostí je, že přes veškeré své úspěchy, pravděpodobně ve snaze nepřijít o některé zakázky, Agyness Deyn uváděla v médiích špatný věk - 21 místo 25, stejně tak činila její agentura. Její rodina se k věku modelky odmítala vyjádřit. Na druhou stranu tato kontroverzní záležitost krásně zapadá do osobitého a originálního stylu Agyness Deyn.

V současné době je tváří značek: Burberry, Giorgio Armani, Paul Smith, Vivienne Westwood atd. Ovšem zřejmě největším dosavadním úspěchem Agyness je nafocení několika fotografií do kalendáře Pireli 2008. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama